0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus

ID : 06411182

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus. Vile me siperfaqe totale ndertimi 182m2 dhe oborr me siperfaqe 172m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne 2dhoma gjumi+1dhome ndenje+1WC.

Kati i 2-te organizohet ne 2dhoma gjumi+1dhome ndenje+1WC+1blk.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te jashtme, mundeson parking te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 250000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 182 m²
Dhoma 6
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate