0 prona te gjetura

Shesim, Apartament 2+1 ne Rr. Vaso Pasha.

ID : 517051138

Shesim, Apartament 2+1 ne Rr. Vaso Pasha.  Aparartamenti me siperfaqe 138m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe nje ballkon. Eshte I shtruar ne parket dhe ne pllake, ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 248000 euro.

Adresa :

Rruga Vaso Pasha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 248 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 138 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate