0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Kongresi i Manastirit, Prane Spitalit te Femijeve.

ID : 2398082070

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kongresi i Manastirit, Prane Spitalit te Femijeve. Hapesira e apartamentit prej 70m2 ndahet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe nje ballkon, i shtruar ne pllake. Orientimi gjeografik ne perendim i  apartamentit e ben te ndricueshme gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-ste te nje pallati ekzistues, shitet i mobiluar dhe ka dokumenta te rregullta pronesi. Cmimi 65000 euro.

Adresa :

Rruga Kongresi i Manastirit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Siperfaqe 70 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate