0 prona te gjetura

Shesim Zyre ne Rr.Perlat Rexhepi, prane Fakultetit Juridik

ID : 224051030

Tirane, Shesim Zyre ne Rr.Perlat Rexhepi, prane Fakultetit Juridik. Ambient me siperfaqe 30m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 2 hapsira + 2WC.

Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me dokumenta te rregullta pronesie .
Cmimi 57000 Euro.

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 57 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 30 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate