0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament Duplex 3+1 ne Rr. Teodor Keko, prane Big Market

ID : A061074130

Tirane, Shesim Apartament Duplex 3+1 ne Rr. Teodor Keko, prane Big Market. Apartament 2+1+ 2wc+2bllk, me siperfaqe 130m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te dhe 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i teresisht mobiluar,3AC, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 93000 Euro.


Adresa :

Rruga Teodor Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 93 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate