0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane stadiumit Dinamo

ID : 516052150

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane stadiumit Dinamo. Apartament 3+1 +1WC+1blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti shitet bosh, orjentohet ne Veri-Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.

Adresa :

Rruga Gjik Kuqali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Veriperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate