0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kostandin Kristoforidhi, prane Pazarit te Ri

ID : 512022071

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kostandin Kristoforidhi, prane Pazarit te Ri. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 71m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor. Apartamenti shitet I mobiluar, orientohet ne lindje, ka dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 77000 Euro I negociueshem

Adresa :

Rruga Kostandin Kristoforidhi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 77 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 71 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate