0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve

ID : 513102125

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2bllk, me siperfaqe 125m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, sistem ngrohje dhe ftohje qendrore AC, mundesi parkimi kundrejt pageses (16.000 euro).
Cmimi 155000 Euro(I padiskutueshem).

Adresa :

Rruga Bogdaneve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 155 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 125 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Juglindje
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate