0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. e Dibres, prane oxhakut

ID : 3193041296

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. e Dibres, prane oxhakut . Ambient me siperfaqe 296m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 1 hapsire + 1WC.
Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, lartesi 4.3ml dhe ndodhet ne zone shume atraktive, e pershtatshme per superket, lokal etj.
Cmimi 315000 Euro.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 315 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 296 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate