0 prona te gjetura

Shesim Zyre ne Rr. George W Bush, prane Plaza Hotel.

ID : 3192022060

Tirane, Shesim Zyre ne Rr. George W Bush, prane Plaza Hotel. Ambient me siperfaqe 60m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 1 hapsire + 1WC.
Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, lartesi 4.9ml dhe nodhet ne zone shume atraktive, e pershtatshme per zyre apo dyqan.
Cmimi 210000 Euro.

Adresa :

Rruga George W Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate