0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kate ne Rr. Artan Lenja

ID : 148074167

Tirane, Shesim Vile 2 Kate ne Rr. Artan Lenja, prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Vila me siperfaqe totale ndertimi 167m2, e shtruar ne pllake dhe siperfaqe trualli 138m2, eshte e ndare ne 2 kate. Kati I pare, me siperfaqe 73m2 perbehet nga nje hapesire e vetme dhe 1 WC, eshte i pershtatshem per lokal ose restorant dhe ka te instaluar 1AC. Kati i dyte perbehet nga 4 dhoma, 2 WC dhe 1 Blk. Objekti orientohet ne Jug-Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 24000000 Leke. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Artan Lenja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 171 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 167 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 2
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate