0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Bardhyl

ID : A055041107

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bardhyl. Apartament 2+1+2WC+verande, me siperfaqe 107m², i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pabanuar me pare.
Cmimi 1000 Euro/m².

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 107 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 107 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate