0 prona te gjetura

Shesim Vile 5 Kat ne Rr. Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand

ID : 065023684

Tirane, Shesim Vile 5 Kat ne Rr. Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Vile me siperfaqe totale ndertimi 684m2 dhe oborr me siperfaqe 301m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati perdhe i viles organizohet ne garazh + open space.

Kati 1-re i viles organizohet ne 3dhoma gjumi+1dhome ndenje+2WC+3ballkone.

Kati i 2-te ka 3dhoma gjumi+1dhome ndenje+2WC+3ballkone.

Kati i 3-te ka 3dhoma gjumi+1dhome ndenje+2WC+3ballkone.

Kati i 4-rt ka 1 open space + 1wc.

Vila eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, oxhak funksional dhe AC, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 500000 Euro.

Adresa :

Rruga Todi Shkurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 500 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 684 m²
Dhoma 11
Banjo 7
Kati N/A
Nr i kateve 5
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate