0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Sami Frasheri, prane Sheshit Willson

ID : 525051129

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Willson. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 129m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i oientuar ne Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 129 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate