0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr e Kavajes, prane qenderes se Tiranes

ID : 218101047

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr e Kavajes, prane qenderes se Tiranes. Zyre me siperfaqe 47m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, i shtruar me pllake, orientohet ne Lindje shume i pershtatcem per ushtim aktiviteti. Dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 4000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 188 000 €

Detajet :

Dhoma 1
Banjo 1
Kati 10
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate