0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Thoma Filipeu

ID : A036D092

Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr.  Thoma Filipeu, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati te ri. Ambjenti eshte  i perbere nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte bosh, i shtruar ne pllake dhe parket, me dokumenta te rregullta pronesie.  Ndodhet ne nje zone shume te qete, dhe te preferuar.

Cmimi: 60000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Thoma Filipeu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 60 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 92 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate