0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini

ID : A040054076

Tirane, shesim apartament 2+1 me siperfaqe 76m²ne Rr. Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte  i perbere nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i shtruar ne pllake, me dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi: 65000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Irfan Tomini
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 76 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate