0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar

ID : 316041065

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar. Apartament 1+1+1WC+1blk, me siperfaqe 65 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne Rezidenca TOWER BRIDGE, ndertim cilesor dhe kompleks qe ofron ambjente banimi dhe qendra biznesi sipas standarteve. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. 

Cmimi 49000 Euro.

Adresa :

Rruga Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 49 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate