0 prona te gjetura

Shesim Ambient Bisnesi ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok

ID : 217051063

Tirane, Shesim Ambient Bisnesi ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 63m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 3 hapesira dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, i pershtatshem per Bar, Restorant, Dyqan, Show Room etj, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 280000 Euro.

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 63 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate