0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. e Barrikadave, prane Ushtarit te Panjohur

ID : AB001091056

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. e Barrikadave, prane Ushtarit te Panjohur. Ambient me siperfaqe 56m²,  I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2- te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 195000 Euro.
 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Info Financiare :

Cmimi 195 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 56 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate