0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Asim Vokshi

ID : 3190092145

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Asim Vokshi. Ambient me siperfaqe 145m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Asim Vokshi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 362 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 145 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati -1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate