0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta

ID : 216101200

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ambient me siperfaqe 200m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 650000 Euro.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 650 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 200 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati -1
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate