0 prona te gjetura

Shesim Bar-Restorant 1 Kat ne Rr. Nacionale Tirane-Durres, Peze e Vogel, prane Lapidarit te Pezes

ID : 062P250

Tirane, Shesim Bar-Restorant 1 Kat ne Rr. Nacionale Tirane-Durres, Peze e Vogel, prane Lapidarit te Pezes. Ndertim me siperfaqe totale ndertimi 350m2 dhe oborr me siperfaqe 2760m2, eshte e shtruar ne pllake.

Hapsira organizohet ne 1 open space(250m2) + kuzhine + 4WC.

Ambienti eshte bosh, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr (rreth 40 poste parkimi), me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 300000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Nacionale Tirane-Durres, Peze e Vogel
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Vaqarr

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 300 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 760 m²
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate