0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Fortuzi, prane Shkolles De Rada

ID : 060091137

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Fortuzi, prane Shkolles De Rada. Vile me siperfaqe totale ndertimi 137m2 dhe oborr me siperfaqe 60m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi , WC dhe verande.

Kati i 2-te ka 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 WC.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 1800 Euro/m2.

 

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 246 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 137 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Nr i kateve 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate