0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Lidhja e Prizrenit, prane Gardes se Republikes

ID : E3188051063

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Lidhja e Prizrenit, prane Gardes se Republikes. Ambient me siperfaqe 63m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 280000 Euro.

Adresa :

Rruga Lidhja e Prizrenit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 63 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate