0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Xhamise

ID : 3187101084

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi  ne Rr. e Kavajes, prane Xhamise. Ambient me siperfaqe 84m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, buze rruge kryesore me mundesi reklamimi.
Cmimi 4700 Euro/m².

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 394 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 84 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate