0 prona te gjetura

Shesim Apartament Luksoz 2+1 ne Rr. George Bush, prane Plaza Hotel

ID : 682022119

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. George W Bush, prane Plaza Hotel. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 119 m2, i shtruar ne pllake, ndertim cilesor, shume prane qendres dhe mundesi shume  e mire per investim. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. 
Cmimi 238000 Euro.

Adresa :

Rruga George Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 238 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 119 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 10
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate