0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. e Dibres, prane Selvise

ID : 3188081400

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. e Dibres, prane Selvise.  Ambient me siperfaqe 400 m2, I shtruar ne beton, ndodhet ne katin e trete biznes te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 800 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate