0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rrugen Dritan Hoxha, prane Kompleksit Spitalor Zoja e Keshillit te Mire

ID : A011111052

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rrugen Dritan Hoxha, prane Kompleksit Spitalor Zoja e Keshillit te Mire. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 52m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, me ashensor dhe punime shume cilesore. Apartamenti eshte I pabanuar me pare, orientohet ne Perendim. 
Cmimi 900 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Dritan Hoxha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 46 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 52 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 7
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate