0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rrugen Xhanfize Keko, prane Oxhakut

ID : A008041112

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne rrugen Xhanfize Keko, prane Oxhakut. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 112m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri, me ashensor dhe punime shume cilesore. Apartamenti eshte I pabanuar me pare, orientohet ne Veri-Perendim, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 800 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Xhanfize Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 89 600 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 112 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Veriperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate