0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mihal Duri

ID : 485101116

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mihal Duri. Apartament 3+1 +2WC+1blk, me siperfaqe 131m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 148000 Euro.


Adresa :

Rruga Mihal Duri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 148 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 131 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3
Nr i kateve 8
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate