0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok

ID : 480051120

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1bllk, me siperfaqe 120 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet pjeserisht I mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 268000 Euro.

Adresa :

Rruga Ismail Qemali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 268 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate