0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 Kat ne Rr. Riza Cerova

ID : 2364082150

Tirane, Shesim Vile 1 Kat ne Rr. Riza Cerova. Vile me siperfaqe totale ndertimi 118m2 dhe oborr me siperfaqe 150m2, eshte e shtruar ne pllake.
Vila organizohet ne 1dhome gjumi+1dhome ndenje+1WC+1verande.
Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, mundeson parking te mbyllur.
Cmimi 135000 Euro.

Adresa :

Rruga Riza Cerova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 135 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate