0 prona te gjetura

Shesim Apartament Dublex 3+1 ne Rr. Peti, prane Conad

ID : 074F400

Tirane, Shesim  Apartament Dublex 3+1 ne Rr. Peti, prane Conad. Apartament 3+1+dhome gatimi+3wc+1bll+verande, me siperfaqe banimi 400m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, me mundesi parkimi te mbyllur, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 250000 Euro.

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 1 dhe 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate