0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku

ID : 478073120

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku. Apartament 2+1+2wc+1blk, me siperfaqe 120 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ka mundesi parkimi. Ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1250000 Euro.

Adresa :

Rruga Frosina Plaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate