0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik

ID : 300053084

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe totale 84 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 61000 Euro.

Adresa :

Rruga Selite e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 61 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 84 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate