0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri

ID : 206073103

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri. Ambient me siperfaqe 103m2, I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 4zyra, 1ballkon dhe 1WC, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 80000 Euro.

Adresa :

Rruga Frosina Plaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 80 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 103 m²
Zyra 4
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate