0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC

ID : 057021400

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC. Vile me siperfaqe totale ndertimi 200m2 dhe oborr me siperfaqe 400m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.
Cmimi 800000 Euro.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 800 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate