0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom

ID : 204101058

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom. Ambient me siperfaqe 57m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 57 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate