0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Tefta Tashko, prane Zyrave te Punes

ID : 202023048

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Tefta Tashko, prane Zyrave te Punes. Ambient me siperfaqe 48m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 74000 Euro.

Adresa :

Rruga Tefta Tashko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 74 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 48 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate