0 prona te gjetura

Shesim Objekt Bisnesi ne Rr.Reshit Petrela

ID : 146103271

Tirane, Shesim Objekt Bisnesi ne Rr. Reshit Petrela, Objekt Biznesi i organizuar ne 3 kate, me siperfaqe totale 271m2, ku cdo kat organizohet ne nje hapsire te vetme me siperfaqe 93m2/kat me shkalle te jashteme dhe te brendeshme. Objekti eshte prane rruges kryesore, ka mundesi reklamimi dhe ka dokumenta te rregullta pronesie trualli dhe ndertimi.
Cmimi 487000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Reshit Petrela
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 487 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 271 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate