0 prona te gjetura

Shesim Garazh ne Rr. Dibres, prane Kompleksit Halili

ID : 3185081346

Tirane, Shesim Garazh ne Rr. Dibres, prane Kompleksit Halili. Garazh me siperfaqe 346 m2 dhe lartesi 3.6m. Garazhdi eshte i shtruar ne beton, eshte i pershtatshem per magazine ose aktivitete te ngjashem. Garazhdi eshte me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 190000 Euro.

Adresa :

Rruga Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 190 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 346 m²
Banjo 0
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate