0 prona te gjetura

Fushe Kruje, Shesim Vile 3 Kat ne Bubq , Koder

ID : 051KR490

Fushe Kruje, Shesim Vile 3 Kat ne Bubq , Koder. Vile me siperfaqe ndertimi 490m2 dhe oborr me siperfaqe 510m2 , eshte e shtruar me pllake , organizohet me shkalle te brendshme.
Kati I pare ka magazine pa suvatim dhe pa pllake 130m2
Kati I dyte ka 2 dhoma , soxhorno, 2 wc dhe nje ballkon 130m2
Kati I trete eshte i pambaruar ,180m2.
Vila ka mundesi parkimi ne oborr , me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 250000 euro.

Adresa :

Fushe Kruje, Bubq
Krujë

Qyteti : Krujë

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Siperfaqe 490 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate