0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Bilal Golemi

ID : 054053700

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Bilal Golemi. Vile me siperfaqe totale ndertimi 700m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake.
Vila ka 5dhoma gjumi+2dhoma ndenje+4WC.
Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te brendshme , mundeson parking te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1200000 Euro.

Adresa :

Rruga Bilal Golemi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 1 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 700 m²
Dhoma 5
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate