0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Hoxha Tasim, prane Farmacise nr.5

ID : 198023140

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Hoxha Tasim, prane Farmacise nr.5. Lokal me siperfaqe 150m2 , i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin perdhe dhe te 2-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 2 hapesira dhe 2 WC. Lokali jepet me qera i mobiluar si Bar Kafe, ka system aspirim kondicionimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1700 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Hoxha Tasim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 238 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 0 dhe 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate