0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Surrel, Dajt

ID : 052D300

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Surrel, Dajt. Vile me siperfaqe totale ndertimi 300m2 , bodrum me siperfaqe 50m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne parket.
Kati 1-re i viles organizohet ne 1dhome gjumi+1dhome ndenje+1 dhome gatimi+1WC+1ballkon.
Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, lavanderi, verande dhe 1 WC.
Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem Chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, pishine, mundeson parking te mbyllur ne garazh, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 380000 Euro.

Adresa :

Surrel
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 380 000 €

Detajet :

Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate