0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Ali Kelmendi, Kombinat

ID : 056K240

Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Ali Kelmendi, Kombinat. Vile me siperfaqe totale ndertimi 240m2 dhe oborr me siperfaqe 171m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. 

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 ambient biznesi(open space)+1WC. 

Kati i 2-te ka 1 soxhorno me 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi ,1 WC dhe 2 ballkone. 

Vila eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te jashteme, eshte e pajisur me 3AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 200000 Euro.

Adresa :

Rruga Ali Kelmendi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 240 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate