0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi

ID : 443052163

Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi. Apartament 3+1+1dhome gatimi+2wc+1bll, me siperfaqe banimi 163m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, sistem ngrohje-ftohje chiller, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 277000 Euro.

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 277 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 163 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate