0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom

ID : 192101014

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom. Ambient me siperfaqe 14m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 55000 Euro.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 55 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 14 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate