0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM

ID : 064F114

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartament 2+1+1WC+2bllk, me siperfaqe 114 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 136800 Euro.

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 136 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 114 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Nr i kateve 9
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate